Kufferath fabric

ANDRITZ Kufferath s.r.o. Levice

ANDRITZ Kufferath je popredným európskym špecialistom vo vývoji, výrobe a distribúcii tvarovacích sít pre papierensky priemysel.

location_levice_pulp-and-paper

ANDRITZ Kufferath s.r.o. Levice poskytuje vysoko kvalitné produkty, efektívny servis a profesionálnu pracovnú spoluprácu s cieľom zabezpečiť spokojnosť zákazníkov.

Sme nadšení a milujeme to, čo robíme. Aplikujeme znalosti, schopnosti, nástroje a techniky na dosiahnutie úspechu v každej pracovnej oblasti.

Náš progresívny rast

Kufferath s.r.o. so sídlom v Leviciach bol založený v roku 1996. Výroba  začala na oddelení Tkáčovne plastových a tvarovacích sít s len 17 zamestancami.  V roku 2008 sa Kufferath stal členom medzinárodného koncernu ANDRITZ – svetového lídra v inovatívnom inžinierstve.

V súčasnosti ANDRITZ Kufferath s.r.o Levice zamestnáva viac ako 300 zamestancov a segment uplatnenia pracovných možností sa deli do 2 hlavných pracovných sfér: do výrobnej vo výrobných oddeleniach a administratívnej v Centre zdieľaných služieb.

5 oblastí našho hlavného pracovného zamerania

Tkáčovňa spojov je výrobné oddelenie, kde sa z viacerých rozmerov plastových tkanín rôzneho druhu vyrába finálny produkt – nekonečný pás.Jeho využitie je v papierenskom priemysle. Všetky produkty musia mať 100% kvalitu.

Oddelenie kovovýroby sa zameriava na výrobu nerezových prírub a rôznych zváraných, zakružovaných produktov z perforovaných a dierovaných plechov.

Servisné centrum v Leviciach sa zaoberá generálnymi opravami strojov pod názvom Refiner a šnekových skrutiek PSF. Toto centrum garantuje vysokú úroveň (ANDRITZ) kvality spojenú s rastúcim pokrokom a aplikáciou novodobých riešení.

Ponúka tiež široký výber služieb a procesov v odvetví spracovania celulózy (Pulping) a zameriava sa na opravu všetkých typov rotorov a screen plates, bez ohľadu na OEM.

Hlavnou víziou Projektového manažmentu je dosiahnuť pojektové ciele aj s ohľadom na možné prekážky, akými sú rozsah, čas, kvalita a rožpočet. V praxi si správny manažment týchto krokov vyžaduje vývoj výnimočných technických schopností a vhodnú stratégiu.

Centrum zdieľaných služieb ponúka služby v oblasti nákupu, logistiky, IT a účtovnictva.

© ANDRITZ | Photographer Zuzana Pustaiova
© ANDRITZ | Photographer Zuzana Pustaiova
© ANDRITZ | Photographer Zuzana Pustaiova
© ANDRITZ | Photographer Zuzana Pustaiova

ANDRITZ Kufferath s.r.o. Levice

Contact us
ANDRITZ Kufferath s.r.o.
Ku Bratke 5
934 05 Levice
Slovakia
Get in contact
Downloads
  • IDO - Informacia o spracovani udajov - IS kamerovy system (SK) PDF : 96 KB